De Heydonck – Leerkracht unit 4/5 locatie Heivelden

PROFIELSCHETS

Onze school

Op De Heydonck staan we open voor elkaar, door te luisteren naar het echte verhaal. Door buiten de lijntjes te denken, kleuren we onze reis naar onbegrensde mogelijkheden. Alles kan. Onderweg leren we van andere culturen en bouwen we vertrouwen in ons eigen kunnen en dat van anderen. We durven te vallen omdat we weten dat opstaan ons verder brengt. We genieten van de reis en groeien wereldwijs.

Als leerkracht ben je…

 • nieuwsgierig
 • avontuurlijk en ondernemend
 • innovatief
 • in staat om te vallen en weer op te staan
 • een warme en spontane persoonlijkheid
 • bereid om voor onze kinderen door het vuur te gaan
 • pedagogisch en didactisch sterk

 

Wij bieden je…

 • Samenwerking binnen een geweldig team, specifiek met collega’s uit unit 4/5
 • De mogelijkheid om zelf te blijven leren, ontdekken en je verwonderen
 • Beloning met salaris conform CAO PO schaal L10 of L11, afhankelijk van je kennis en ervaring
 • Keuze uit deelname fietsplan of bedrijfsfitness en vakbondscontributie

 

Onze organisatie

Kindcentrum De Heydonck is onderdeel van Best Onderwijs. Stichting Best Onderwijs bestaat uit zeven scholen gevestigd in Best.

In deze snel veranderde wereld neemt complexiteit toe en is het belangrijk dat kinderen zich breed ontwikkelen. Dat vraagt om inspirerend en eigentijds onderwijs, waarin kinderen hun eigen wijsheid versterken, duurzame en respectvolle keuzes maken, zelfverantwoordelijk leren en samenwerken, bewust zijn van hun kwaliteiten en die op een ondernemende manier presenteren en ontplooien.

Wij werken samen met onze medewerkers aan een betekenisvolle, uitdagende en professionele werkplek waar de eigen deskundigheid van grote waarde is. Ze hebben alle ruimte om met hun eigen ambitie en passie bij te dragen aan onze opdracht.

Onze waarden zien we als leidraad voor al onze activiteiten en zijn het uitgangspunt van ons handelen:

 • Zelfsturing
 • Verantwoordelijkheid
 • Samenwerking
 • Inspiratie
 • Ondernemerschap

 

Meer informatie

Voor meer informatie kun je contact opnemen met een van je toekomstige collega’s. Stuur je naam nummer en tijdstip waarop we je kunnen bellen naar judith.vankemenade@bestonderwijs.nl

Solliciteren

Stuur je sollicitatie naar marieke.snoeks@bestonderwijs.nl