Ga naar de inhoud

Vacature Leerkracht Bovenbouw Kindcentrum Antonius

Per direct zijn wij op zoek naar een Leerkracht Bovenbouw (0,4-1,0 fte)

Deze Leerkracht Bovenbouw is betrokken en vindt het een uitdaging om elke dag in een andere groep van de bovenbouw (5, 6, 7 en 8) te werken en op die manier kennis te maken met onze school.

Dit zijn wij

Wij zijn Kindcentrum Antonius

 • Wij zijn samen verantwoordelijk
 • Wij begeleiden kinderen, ouders en elkaar
 • Wij zetten talenten van kinderen, medewerkers en ouders in
 • Wij bieden een veilige (leer)omgeving voor iedereen
 • Wij werken met open deuren en groepsdoorbrekend
 • Wij verbinden ICT onlosmakelijk aan ons onderwijs

Wij zijn trots op onze school. We geven kinderen die verantwoordelijkheid die zij kunnen dragen en hebben veel aandacht voor de sociaal-emotionele ontwikkeling en de veiligheid van onze kinderen. Op onze school mogen kinderen en volwassen zichzelf zijn, kan je je verhaal kwijt en kan je alles delen met elkaar. Daarnaast behalen wij met ons onderwijsaanbod en aanpak goede resultaten. Onze school is georganiseerd, er is rust, regelmaat en structuur. We hanteren heldere waarden en normen, en dragen deze ook uit. We gaan respectvol met elkaar om en bieden veiligheid voor kinderen en volwassenen.

Dit ben jij

Als leerkracht bovenbouw ben je een echte teamspeler, met een gezonde dosis humor. Je bent een bevlogen professional, met passie voor kinderen van de bovenbouw en gaat uit van hoge verwachtingen. Je wil onderdeel zijn van ons team en vanuit een gezamenlijk verantwoordelijkheidsgevoel werken aan goed onderwijs.

Dit zoek jij

Je zoekt een fijne werkomgeving waar je samen met anderen verder kunt bouwen aan de ontwikkeling van het  onderwijs aan kinderen van de bovenbouw. Je zoekt een inspirerende werkomgeving waar thematisch wordt gewerkt én veel ruimte en aandacht is voor lezen, leesplezier en kinderliteratuur.

Dit zoeken wij

Wij zoeken een fijne, warme en betrokken leerkacht bovenbouw die:

 • dolgraag op een laagdrempelige manier wil kennismaken met onze school
 • actief mee wil bouwen aan het uitwerken van de visie en de doelen van de bovenbouw
 • een veilige omgeving voor de kinderen van de bovenbouw biedt
 • prettig met zijn/haar collega’s samenwerkt en initiatiefrijk is
 • eigen ontwikkeling vanzelfsprekend vindt
 
 
 
Dit bieden wij

Als jij ons team komt versterken met jouw daadkracht en enthousiasme dan krijg jij van ons:

 • een warm welkom.
 • een uitstekende begeleiding van ervaren en betrokken collega’s.
 • alle ruimte om jouw talenten te ontwikkelen.
 • beloning met salaris conform CAO PO schaal LB of LC, afhankelijk van je kennis en ervaring.
 • een laptop voor de uitvoering van je functie.
 • keuze uit deelname fietsplan of bedrijfsfitness en vakbondscontributie.
 • elke week vers fruit op school voor alle medewerkers.

Kortom: Wij bieden jou een inspirerende omgeving waarin jij volop kansen krijgt om te groeien. 

Want op Kindcentrum Antonius mag ook jij GROOT WORDEN!

Hebben we een match?

Voel jij je aangesproken en wil je de uitdaging aangaan? Neem dan snel telefonisch contact op met

Helma van Hoof (directeur) voor het maken van een afspraak voor een persoonlijk en oriënterend gesprek. Telefoonnummer: 06-243 99 534. Natuurlijk mag je ook meteen een recent CV sturen naar: helma.vanhoof@bestonderwijs.nl

Wil je meer informatie over onze school

Loop dan gerust eens binnen op kijk op onze website
www.antoniusbest.nl

Onze organisatie 

Kindcentrum Antonius is onderdeel van Best Onderwijs. Stichting Best Onderwijs bestaat uit zeven scholen gevestigd in Best. 

In deze snel veranderde wereld neemt complexiteit toe en is het belangrijk dat kinderen zich breed ontwikkelen. Dat vraagt om inspirerend en eigentijds onderwijs, waarin kinderen hun eigen wijsheid versterken, duurzame en respectvolle keuzes maken, zelfverantwoordelijk leren en samenwerken, bewust zijn van hun kwaliteiten en die op een ondernemende manier presenteren en ontplooien. 

Wij werken samen met onze medewerkers aan een betekenisvolle, uitdagende en professionele werkplek waar de eigen deskundigheid van grote waarde is. Ze hebben alle ruimte om met hun eigen ambitie en passie bij te dragen aan onze opdracht. 

Onze waarden zien we als leidraad voor al onze activiteiten en zijn het uitgangspunt van ons handelen: 

 • Zelfsturing 
 • Verantwoordelijkheid 
 • Samenwerking 
 • Inspiratie 
 • Ondernemerschap