Profielschets
Wij zoeken per 1 augustus 2026 een
(Parttime werken is ook mogelijk. We staan open voor een duo-functie, mits je minimaal 0,4 fte beschikbaar bent.)
Best Onderwijs wil voor alle kinderen in Best een veilige en vertrouwde omgeving creëren waarin ieder kind zichzelf kan zijn en ‘het leven kan leren’. Vanaf 01-08-2026 start daarom de Best(s)e-Startklas.
In de Best(s)e-Startklas bieden wij passend onderwijs aan jonge risico kinderen van 4 tot en met 6 jaar die in de start extra begeleiding nodig hebben, zodat een duurzame plek in het reguliere basisonderwijs tot de mogelijkheden behoort.
Stichting Best Onderwijs bestaat uit acht scholen gevestigd in Best.
In deze snel veranderde wereld neemt complexiteit toe en is het belangrijk dat kinderen zich breed ontwikkelen. Dat vraagt om inspirerend en eigentijds onderwijs, waarin kinderen hun eigen wijsheid versterken, duurzame en respectvolle keuzes maken, zelfverantwoordelijk leren en samenwerken, bewust zijn van hun kwaliteiten en die op een ondernemende manier presenteren en ontplooien.
Wij werken samen met onze medewerkers aan een betekenisvolle, uitdagende en professionele werkplek waar de eigen deskundigheid van grote waarde is. Ze hebben alle ruimte om met hun eigen ambitie en passie bij te dragen aan onze opdracht.
Onze waarden zien we als leidraad voor al onze activiteiten en zijn het uitgangspunt van ons handelen:
Download hier de vacature/ profielschetsen
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lous de Jong, telefoonnummer 0499-376120
Ben jij onze gedroomde kandidaat?
Stuur dan uiterlijk 15 april a.s. je CV en motivatie naar: [email protected]
Vermeld in je sollicitatie voor hoeveel uren je beschikbaar bent voor deze functie.
De gesprekken vinden plaats in de middag/avond van donderdag 7 mei, maandag 11 mei en/of dinsdag 12 mei.
Lous de Jong
Coordinator Passend Onderwijs
Stichting Best Onderwijs
Adres
Raadhuisplein 30D
5683 EA Best
360 verhalen
Mensen maken
Best Onderwijs Bijzonder
Een gewaardeerd mens telt
voor twee en straalt voor tien!
Wat maakt Marly
bijzonder
De kunst van gelukkig zijn ligt in de kracht om geluk te halen uit de kleine dingen..
Wat maakt
Rianne
bijzonder
Droom niet je leven, maar leef je dromen!
Wat maakt
Esther
bijzonder
Laat de kleine dingen om je heen je leven kleuren!
Wat maakt Anne
bijzonder
Leerkracht UNIT 1/2/3 NB – De Heydonck
Wat maakt
Syl
bijzonder
Wanneer ze kan buiten is? Aan het hardlopen, skeeleren, fietsen, wandelen met de hond. Bewegen zorgt voor beweging.
Wat maakt Mariska bijzonder
Wees trots op wat je hebt bereikt, al heb je nog duizend dromen. Zorg dat je af en toe ook kijkt, naar hoe ver je al bent gekomen!
Wat maakt Ronald bijzonder
Staat voor: onderhouden is behouden!
waar wil jij werken?
Kies de vacature die bij jou past!
Wil jij wel werken bij stichting Best Onderwijs maar de ideale baan nog niet gevonden?
Wil je onze nieuwste vacatures niet missen? Maak een vacature alert aan en ontvang de vacatures die bij jou passen in je mailbox. Een open sollicitatie sturen kan ook! Stuur deze dan naar P&O Adviseur Linda Bouwens.